Po prázdninách začala judistům opět závodní sezóna. Jako první se na start postavil Michal Hrubeš 15.9.2019 na Brno Cup Open 2019, který byl zařazen do cyklu turnajů v rámci Českého Poháru a konal se s mezinárodní účastí, kde vybojoval velmi cenné 7. místo.

Hned následující víkend 21.9.2019 se v Teplicích konal Turnaj o „Putovní pohár“. Tento závod byl určen pouze pro mláďata. Svou sbírku medailí si zde rozšířili o stříbrnou F. Gerlický, J. Fišer a M.Bár.

Týden na to 28.9.2019 odjela výprava judistů v žákovském věku do Chomutova, aby si domů odvezli pohár za třetí místo v družstvech. K zisku poháru přispěli zlatou medailí J. Gežo, M. Hrubeš, S. Urbánková a J. Fialová a bronzovou medailí B. Kolaříková. Tato soutěž byla i bodovanou soutěží, a tak si medailisté zajistili i účast na Přeboru České republiky pro kategorii mladšího žactva, která se bude konat 19.9.2019 v Mladé Boleslavi.

29.9.2019 mohli poměřit své síly i dorostenci, a to na Mělnickém poháru. Rumburské barvy hájili tři závodníci. A domů si přivezli tři medaile – D. Gežo zlatou, E. Bradáčová stříbrnou a N. Kvízová bronzovou.

Sponzoři

TOPOS Termi REKASPED Pavel Taxi JVB AD strnad
METALURGIE Rumburk Kovo obrábění Jiří Urbánek Ruli Diosna Město Rumburk